TR | EN

Düğün Dansı ile yeni bir atılıma ön ayak olan Hande Kayacık Dance Company'nin tecrübeli eğitmenlerinden alacağınız kısacık bir eğitimle, İlk Dansı korkulu rüyanız olmaktan çıkarıp, tatlı bir anıya dönüştürebilirsiniz. 

 

Düğün Dansı ülkemizde yeni gelişmeye başlayan bir kavram olup, rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu özel günü seçecekleri müzikle, profesyonel eğitmenleriyle ve kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, yeni bir atılıma ön ayak olan Hande Kayacık Dance Company 2007'den beri her sene yüzlerce çiftin Düğün Danslarına başarı ile imza atmaktadır.

 

Düğün Dansı öncelikle çiftlerin tercih edecekleri müziğe ve gelinlik modeline uygun olacak şekilde seçilmektedir. Biz genellikle bir salon dansı olan Rumba dansını düğün dansı olarak öneriyoruz. Öğrenmesi kolay aynı zamanda zarif ve etkileyici bir dans olan Rumba dört dörtlük ölçüye sahip olan birçok müzikle rahatlıkla yapılabilmektedir. Rumbanın yanı sıra biraz daha sıkı bir çalışmayı göze alan çiftler için Vals de önerilebilir. En kısa zamanda! Unutmayın ki büyük gün yaklaştıkça yapmanız gereken şeylerde artacaktır. O nedenle dansı en son sıraya bırakıp ta kendinizi strese sokmayın. Düğün gününüzden 2 ay önce derslere başlamanız yeterli olacaktır.

 

Ayıracak zamanınız yok mu? Üzülmeyin. Düğün dansını öğrenmek dolu dolu iki ayınızı almayacak. Ortalama 4 derslik hızlandırılmış programla misafirlerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz. 


 
Dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra partnerinizle beraber hayatınızın sonuna kadar paylaşabileceğiniz eğlenceli hoş bir hobi edinmiş olacaksınız. Bizden düğün dansı için eğitim alan çiftlerin çoğu derslere gelmeye ve diğer dans türlerini öğrenmeye devam etmektedir. Öğrencilerimizin çoğu, dansın partnerleriyle paylaştıkları en güzel şey olduğu konusunda hem fikirdirler. 


 
Değerli eğitmenlerimiz eşliğinde konuklarınıza vereceğiniz ufak bir dans dersiyle misafirlerinizin utangaçlıklarını üstlerinden atıp dans pistini doldurmalarına ne dersiniz? Dilerseniz eğitmenlerimizden isteyeceğiniz küçük bir şov ile de geceye renk katabilirsiniz.

 


   

Mezun Ettiklerimiz
DANSI TAKİP ET


Anasayfa | Paketler | En iyi Düğün parçaları | İletişim
© Copyright 2012-2016 Tüm hakları saklıdır..

Alternative content