TR | EN

1980 İstanbul doğumlu Hande Kayacık İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden mezun olduktan sonra ülkemizde çok yeni gelişen bir spor dalı olan Sportif Salon Danslarına gönül vermiştir. 

2002 yılından itibaren, Önder Pamukoğlu & Hande Kayacık çifti olarak, gerek katıldığı yarışmalarda aldığı dereceler olsun, gerek düzenlediği organizasyonlar ve dans gecelerinin kalitesi olsun, gerekse yetiştirdiği öğrencilerin kalitesi ve başarılarıyla adından hep söz ettirmiştir. 

2002 yılından beri antrenörü İsmet Müftüoğlu ile çalışmakta, yurt dışında eğitim seminerlerine katılmakta ve başta Carol MacRaild ve Daniela Novak olmak üzere çeşitli eğitmenlerden de ders almaktadır. 

Spor Bakanlığından onaylı Dans Sporu Antrenörlük ve Hakemlik belgeleri bulunan milli sporcumuz Hande Kayacık,2007'de kurmuş olduğu Hande Kayacık Dance Company bünyesi altında, evlenecek çiftleri bu mutlu günlerini daha da özel kılmak amacıyla Düğün Dansları üzerine çalışmalar yapmaktadır. 

Aynı zamanda antrenörlük ve hakemlik konularında kendini geliştirmek amacıyla yurt içinde ve yurt dışında eğitim almaya devam etmekte, düzenlenen kongre, seminer ve yarışmaları yakından takip etmektedir.


   

Mezun Ettiklerimiz
DANSI TAKİP ET


Anasayfa | Paketler | En iyi Düğün parçaları | İletişim
© Copyright 2012-2016 Tüm hakları saklıdır..

Alternative content