• Tüm paketlerimizde, son derste nikah için girişinizden dansın bitimine kadar tüm detaylar tarlatanlı kabarık bir etek ve duvak eşliğinde prova edilmektedir. 

  • Eğer dans müziğinizi henüz seçmediyseniz, geniş müzik arşivimizle size en uygun müziği bulmak için yardımcı olmaktayız. Korkmayın! Son derse kadar müzik seçimi için vaktiniz var.

  • Dersleri haftanın 7 günü dilerseniz Anadoluhisarı, Göksu Evleri Sitesindeki stüdyomuzda dilerseniz de ZOOM üzerinden online olarak akşam saat 23.00'e kadar alabilirsiniz.

  • Sezon yoğunluğunun yaşandığı Mart-Kasım ayları arasındaki dönemde, ders gün ve saatlerinizi en az 4-5 ay önceden belirlemenizi tavsiye ederiz. 

Düğün Dansı Paketleri

2006 yılından beri Düğün Dansı'nın ülkemizde gelişmesine öncülük ederek

3000'den fazla çiftin ilk dansına imza atmanın getirdiği tecrübe ile,

evlilik hazırlığında olan siz değerli çiftlere hayallerinize, beklentinize ve tarzınıza uygun bir

Düğün Dansı hazırlamaktan mutluluk duyacağız.

Standart Paket

3 Özel dersten oluşmaktadır. İlk derste farklı müziklerle çalışarak dansa ilk adımlar atılmaktadır. 2. derste gelinlik modelinize ve seçeceğimiz müziğe uygun dans koreografiniz hazırlanmaktadır. Eğilme pozları ve farklı dans figürleriyle koreografinize renk katmak isterseniz bu paketimizi düşünebilirsiniz. Derslere düğün tarihinizden 1-1.5 ay önce başlamanız yeterli olacaktır.

Exclusive Paket

3 özel derslik Standart pakete ek olarak, Düğün Günü yanınızda olup salona ilk girişinizden nikah masasına çıkışınıza, dansınızın başından sonuna kadar tüm detaylar düğün mekanında canlı olarak prova edilmektedir. Ayrıca Gelinliğiniz kabarık, uzun kuyruklu, ağır bir gelinlik ise ve/veya dans pistiniz halı kaplıysa yapacağımız bu son prova heyecanınızı atmanız ve gelinliğe alışmanız adına oldukça faydalı olmaktadır. 

Mini Paket

Son Dakika Acil Kurtarma Paketi! Dans dersleri için fazla zaman ayıramadınız ve düğün tarihiniz gelip çattıysa, alacağınız 2 ders ile dans pistindeki duruşunuzu düzeltip 1-2 basit figür ile renklendireceğiniz zarif bir dans yapabilirsiniz.

Nişan hazırlığında olan çiftler için de önerdiğimiz pakettir.