top of page
  • Tüm paketlerimizde son derste, nikah girişinizden dansın sonuna kadar tüm detaylar tarlatanlı kabarık bir etek ve duvak eşliğinde prova edilmektedir. Böylece gerçek düğününüzde giyeceğiniz gelinliğinize yakın kıyafetle dans deneyimi yaşayarak düğün günü daha rahat dans edeceksiniz.

  • Eğer dans müziğinizi henüz seçmediyseniz, geniş müzik arşivimizle size en uygun müziği bulmak için yardımcı olmaktayız. Korkmayın! Son derse kadar müzik seçimi için vaktiniz var.

  • Dersleri haftanın 7 günü dilerseniz Anadoluhisarı, Göksu Evleri Sitesindeki stüdyomuzda, dilerseniz de ZOOM üzerinden online olarak akşam saat 23.00'e kadar alabilirsiniz.

  • Sezon yoğunluğunun yaşandığı Mart-Kasım ayları arasındaki dönemde, ders gün ve saatlerinizi en az 4-5 ay önceden belirlemenizi tavsiye ederiz. Böylece size uygun saatleri garantileyebilir ve zamanında hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Düğün Dansı Paketleri

2006 yılından bu yana, Düğün Dansı'nın ülkemizde gelişmesine öncülük ederek

3000'den fazla çiftin ilk dansına imza attım ve bu süre boyunca bir sürü şey öğrendim.

Bu deneyimlerimle, evlilik hazırlığı yapan siz değerli çiftlerin hayallerine, beklenti ve tarzına uygun,

tam da size özel bir Düğün Dansı hazırlamaktan mutluluk duyacağım.

Standart Paket

Dans etmeyi seviyorsanız ve düğününüzde unutulmaz bir dans performansı sergilemek istiyorsanız, bu paket tam size göre! İlk dersimizde farklı müziklerle çalışarak dansın temel adımlarını öğreniyoruz. Sonraki derste ise, gelinlik modelinize ve seçeceğimiz müziğe uygun özel bir dans koreografisi hazırlıyoruz. Eğer koreografinize eğilme pozları, farklı dans figürleri veya çılgın uçuşlar eklemek isterseniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Derslere düğün tarihinizden yaklaşık 1-1.5 ay önce başlamanızı tavsiye ederim. 

Exclusive Paket

Standart pakete ek olarak düğün gününüzde de sizinle birlikte oluyoruz. Düğün salonuna girdiğiniz andan nikah masasına kadar, dansınızın tüm detaylarını canlı olarak prova ediyoruz. Eğer gelinliğiniz kabarık, uzun kuyruklu veya ağır bir gelinlik ise ve dans pisti halı kaplıysa, son provanın yapılması sizin için çok faydalı olacaktır. Bu son prova, heyecanınızı atmanıza ve gelinliğe alışmanıza yardımcı olacak.

Mini Paket

Son Dakika Acil Kurtarma Paketi! Dans dersleri için fazla zaman ayıramadınız ve düğün tarihiniz gelip çattıysa, alacağınız 2 özel ders ile dans pistindeki duruşunuzu düzeltip 1-2 basit figür ile renklendireceğiniz sade ama zarif bir dans yapabilirsiniz.

Nişan hazırlığı yapan çiftler için de harika bir seçenektir.

bottom of page