top of page

Referanslar

Ceyda & Doruk - 2008

Dansımız tek kelimeyle düğüne damgasını vurdu :)))) La Vie En Rose'un ilk sözleriyle birlikte duvağımı tutup dönmeye başlayınca konuklardan bir 'AAAAAAAAAAAAAAAA' sesi yükselmeye başladı :)) Sonra da tebrikler sırasında, ertesi günlerde herkes dansın süppper olduğunu söyledi, acayip şaşırdılar. Hatta tebrikler sırasında yakın zamanda evlenecek olan birkaç arkadaşımız hemen nasıl öğrendiğimizi, ne kadar çalıştığımızı sordular. Yeni çekirgeleriniz de hazır :)) Biz de düğüne hazırlık dönemindeki o stresli süreçte dersler sırasında büyük keyif aldık ve gerçekten çok hoş bir anı oldu, çok teşekkürler...

 

Sevgiler,

Basak & Murat - 2007

Muhteşemdi... Herkes şok oldu...  Hande bir mucize yarattın gerçekten. Ayakta alkışlandık... Kimse çıt bile çıkarmadı bizi izlerken.

 

Çok heyecanlı ve çok keyfiliydi. Eğer seninle çalışmamış olsak; çok anlamsız olacakmış dans etmek. Çok çok teşekkürler Hande.

Merve & Salih - 2012

Hem Salih’e hem bana bu kadarcık kısa zamanda tüm alkışları toplamayı başarabilecek kadar güzel dans etmeyi öğretebildiğiniz için size gerçekten çok teşekkür ederiz ;-))))))

 

Görüşmek Üzere.......

bottom of page