top of page
-1077__59a5046.jpg

Referanslar

Melis & Batuhan - 2022

''Hocaaam, düğün videolarımız ve fotoğraflarımızı 1 senenin sonunda yeni aldık 😂 Size geldiğimiz ilk gün ne kadar heyecanlı olduğumuzu ''yapabilecek miyiz?'' diye sizi soruya boğmamızı ilk dansımız için hep beraber heyecanlı heyecanlı çabamızın sonucunda öyle güzel şeyler çıkmışki, iyiki sizinle yollarımız kesişmiş. Biliyorsunuz size kuzenimin tavsiyesi üzerine gelmiştim. Yıllar önce onların dansından çok etkilenmiştim, iyiki de öyle olmuş ❤️ Sizi çooook seviyorum hocam herşey için teşekkür ederiz tekrardan ❤️ ''

Ceyda & Doruk - 2008

"Dansımız tek kelimeyle düğüne damgasını vurdu :)))) La Vie En Rose'un ilk sözleriyle birlikte duvağımı tutup dönmeye başlayınca konuklardan bir 'AAAAAAAAAAAAAAAA' sesi yükselmeye başladı :)) Sonra da tebrikler sırasında, ertesi günlerde herkes dansın süppper olduğunu söyledi, acayip şaşırdılar. Hatta tebrikler sırasında yakın zamanda evlenecek olan birkaç arkadaşımız hemen nasıl öğrendiğimizi, ne kadar çalıştığımızı sordular. Yeni çekirgeleriniz de hazır :)) Biz de düğüne hazırlık dönemindeki o stresli süreçte dersler sırasında büyük keyif aldık ve gerçekten çok hoş bir anı oldu, çok teşekkürler..."

Basak & Murat - 2007

“Muhteşemdi... Herkes şok oldu...  Hande bir mucize yarattın gerçekten. Ayakta alkışlandık... Kimse çıt bile çıkarmadı bizi izlerken.

 

Çok heyecanlı ve çok keyfiliydi. Eğer seninle çalışmamış olsak; çok anlamsız olacakmış dans etmek. Çok çok teşekkürler Hande.

Hande Kayacık Düğün Dansı İlk Dans 35.jpg

"Harikaydı herkes bayıldı, tekrardan her şey için çok teşekkür ederiz, sayenizde ❤️🙏

Herkes çok beğendi baya da duygulananlar olmuş, istediğimiz enerjiyi verdik. ❤️"

Sima & Cihan - 2023 Kemer Country

Sude & Berkcan - 2023 Four Seasons

“Çok teşekkürler, iyiki siz ❤️"

Dilan & Fatih - 2023

"Bu kadar rahat dans edebildiysek sizin sayenizdee  ❤️❤️  tekrardan iyi ki siiiz çook teşekkür ederiiiz  ❤️❤️"

Aylin & Ege - 2023 Swissotel

“valla herkes bayılmış biz zaten çok mutluyduk, çookk teşekkür ederiz hersey icin Hande hanım emeğinize sağlık  🙏🏼🙏🏼🙏🏼”

Merve & Salih, 2012

“Hem Salih’e hem bana bu kadarcık kısa zamanda tüm alkışları toplamayı başarabilecek kadar güzel dans etmeyi öğretebildiğiniz için size gerçekten çok teşekkür ederiz ;-))))))

 

Görüşmek Üzere......."

Cansu & Bulut, 2023 Four Seasons

"Hande hanimmmm bu surecteki destekleriniz ve ilginiz icin cok tesekkur ederiz en onemli anlarimizi cok guzel kildiniz sagolun❤️❤️"

Gizem & Kaan, 2023

“Hande hanim her şey için çok teşekkür ederiz ☺️😊 Herkes bayildiii dansa 😍 Çok teşekkür ederim çok güzel bir anı yaşamamıza vesile oldunuz. Biz şimdi mezun olduk bence 😎”

bottom of page