top of page
  • Yazarın fotoğrafıHande Kayacık

HİÇ BİR YERDEN DUYAMAYACAĞINIZ 5 ÖNEMLİ TAVSİYE


düğün için öneriler

 

 

2006 yılından beri düğün sektöründe geçen deneyim dolu yıllarımdan, katıldığım sayısız düğünlerden gözüme çarpan, siz değerli çiftler için özel olarak not ettiğim, derse gelen tüm çiftlerimi uyardığım hiçbir yerden duyamayacağınız hayat kurtaran 5 noktayı sizinle paylaşmak istiyorum.


düğün için öneriler

1.   Pedikür Meselesi: Düğünden birkaç gün önce pediküre gitmek harika bir fikir, ancak ayağınızın altını ponza taşıyla yumuşatırken dikkat! Topuklu ayakkabı giydiğinizde dünyanın en rahat ayakkabısı bile olsa, ayağınızın pert olmaması için ponzalama işini düğünden sonraya bırakabilirsiniz.


düğün için öneriler

2.   Kese: Takı töreninde kese kullanmayı düşünüyorsanız, en az 2, hatta tercihen 3 kese alın. Atılan küçük bir altın bile, kutusu, paketi, fiyongu derken hayli hacimli hale gelebilir.


3.   Keseyi Taşıyacak Kişiyi Düşünün: Keseyi sizinle dolaşacak kişiye düğüne inmeden önce mutlaka bir şeyler yedirin. Masaları sizinle dolaşırken massına gelen tabakları kaçıracak, düğün boyunca en zorlu görevi yerine getirirken aç kalacaktır.


4.   Ağrı Kesici Önlemi: Düğün çantanızda mutlaka ağrı kesici bulundurun. Özellikle sıkı yapılan topuzlar bir süre sonra baş ağrısına neden olabilir. Her an hazırlıklı olmak, sürpriz baş ağrılarına karşı önlem almanın en iyi yolu.


5.   Nefesinizi Taze Tutun: Düğün çantanıza naneli şeker veya sakız eklemeyi unutmayın. Yemekten sonra dişlerinizi fırçalama şansınız olmayabilir, bu nedenle nefesinizi tazelemek için küçük bir tatlılık işe yarayacaktır.


Hayatınızdaki bu özel günü daha keyifli ve sorunsuz bir şekilde geçirmeniz için bu ipuçları umarım size yardımcı olur. Unutulmaz bir düğün dilerim! 🎊


 

11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page